czwartek, 4 czerwca 2020 imieniny: Christy, Helgi, Karola

Nasza Szkoła


Strona główna
Oferta edukacyjna
Historia szkoły
Ciekawe linki

Życie Szkoły


Aktualności
Kadra Szkoły
Galeria »
Szkolne dokumenty

Dla uczniów


Plan zajęć
Podręczniki
Matura
Egzamin Zawodowy
Biblioteka

Dla nauczyciela


Dokumenty

Stowarzyszenie

na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie "Kreator"
Działalność stowarzyszenia
Numer konta
Ważne daty
Galeria

Region

Statystyki
  Odsłon 712384
  Dzisiaj 264


Polecamy








Czerwiec 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
123456
7
8910111213
14
151617181920
21
222324252627
28
2930

Kalendarium:

1 VI, poniedziałek
Międzynarodowy Dzień Dziecka

8 VI, poniedziałek
Matura – język polski

9 VI, wtorek
Matura – matematyka

10 VI, środa
Matura – język angielski

11 VI, czwartek
Dzień Bożego Ciała

15 VI, poniedziałek
Maura – matematyka poziom rozszerzony

16 VI, wtorek

Matura – wiedza o społeczeństwie

19 VI, piątek
Matura – geografia

23 VI, wtorek
Dzień Ojca

26 VI, piątek
Zakończenie roku szkolnego


Teczka słuchacza


Teczka słuchacza 1 - pobierz

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

 (na podbudowie gimnazjum, dawnej szkoły podstawowej, zasadniczej szkoły

 zawodowej lub szkoły zasadniczej)

- forma zaoczna

     

Szkoła Policealna (na podbudowie szkoły średniej)

 

      a) zawód: technik masażysta (forma  stacjonarna wieczorowa)

      b) zawód: terapeuta zajęciowy (forma stacjonarna wieczorowa)

 c) zawód: technik usług kosmetycznych (forma zaoczna)

 d) zawód: technik administracji (forma zaoczna)

                  -   zajęcia dodatkowe: sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna

      e) zawód: florysta (forma zaoczna)

      f) zawód: opiekun medyczny (forma zaoczna)

      g) zawód: opiekun osoby starszej (forma zaoczna)

 h) zawód: opiekunka środowiskowa (forma zaoczna)

 i) zawód: opiekunka dziecięca (forma zaoczna)

      j) zawód: technik sterylizacji medycznej (forma zaoczna)

      k) zawód: technik ochrony fizycznej osób i mienia



Teczka słuchacza 2 - pobierz

-technik logistyk (333107)

  • K1 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji  i magazynowania
  • K2 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych
  • K3 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych                                                  

- technik rachunkowości (431103)

  • K1 Prowadzenie rachunkowości
  • K2 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

- technik  fotografii  i multimediów (343105)

  • K1 Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu
  • K2 Realizacja projektów graficznych i multimedialnych

- technik agrobiznesu (331402)

  • K2 Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie                                           

- technik ochrony fizycznej osób i mienia (541315)

                  ●  K1 Ochrona osób i mienia

- rolnik (613003)

  • K1 Prowadzenie produkcji rolniczej

- kucharz (512001)

  • K1 Sporządzanie potraw i napojów


Teczka słuchacza 3 - pobierz

SZKOŁA PONADPODSTAWOWA*

 

  • Technik usług fryzjerskich 
  • Technik programista          
  • Technik logistyk  
  • Technik fotografii i multimediów
  • Technik agrobiznesu   
  • Technik rachunkowości                 

 

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA *      

 

  • Kucharz
  • Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej
  • Pracownik pomocniczy gastronomii
  • Pracownik pomocniczy fryzjera